Všetky články

Poradíme vám, ako variť vodu na čaj, aby zvýraznila jeho chuť a takisto prinesieme tipy, v čom môžete vodu variť. Zároveň sa dozviete, že správna teplota vody na čaj a kávu dokáže divy.

Polročné vysvedčenie dokáže, najmä rodičov, niekedy poriadne prekvapiť. Či už je to prekvapenie pozitívne, alebo, naopak, negatívne, máme pre vás malý návod, ako správne a s mierou reagovať na známky na polročnom vysvedčení vášho dieťaťa.

Poďte si s nami vybrať ten správny kalendár 2024. Poradíme vám, ako vybrať kalendár, ktorý bude presne slúžiť vašim potrebám. Zároveň si priblížime, na čo sa pri jeho výbere zamerať.

Vianoce sa po roku opäť nezadržateľne blížia. S nimi prichádza aj jedna z mnohých krásnych tradícií, ktorou je vianočné pečenie. Každá žena v domácnosti sa postupne zamýšľa nad tým, aké úžasné vianočné pečivo tento rok svojim blízkym a mnohým vianočným návštevníkom pripraví.

Inšpirujte sa tipmi, ako na to, aby očné tiene zodpovedali aktuálnym trendom. S našimi radami sa dozviete aj to ako očné tiene nanášať, aké odtiene zvoliť a ako prispôsobiť líčenie konkrétnej príležitosti.

Prinášame vám niekoľko spoľahlivých tipov, ako vyčistiť terasu a balkón pomocou čistiacich prostriedkov čo najefektívnejšie.Tak, aby ste si ich mohli s chuťou užívať počas celej sezóny.