Valentín klope na dvere. Nájdite ten pravý valentínsky darček pre muža, na ktorom vám záleží

18.01.2022

Valentín? To už zase? 

Asi takto nejako znie drvivá väčšina reakcií partnerov, manželov, priateľov vo vašom okolí. Napokon, je zbytočné si nahovárať, že by viacerí z nich túžobne sviatok zamilovaných očakávali. Či už ten váš patrí k jednej alebo druhej skupine, zaobstarať vám valentínsky darček v kvetinárstve, supermarkete alebo dobre zásobenom e-shope, zrejme zvládne. Ako je to však, milé dámy, s valentínskym darčekom pre muža? 

Ak je každoročným orieškom aj pre vás, určite pokračujte v čítaní. Pripravili sme si pre vás niekoľko zaručených tipov a nápadov, ako vybrať valentínsky darček pre muža bezbolestne a navyše s vedomím, že sa mu úprimne poteší.

Valentín a chlapi. Zistite, aký typ je ten váš skôr, než sa vrhnete na výbere valentínskeho darčeka pre muža svojho srdca 

Vybrať valentínsky darček pre muža dá skutočne zabrať. Najmä, ak ste vo vzťahu už niekoľko rokov a tento Valentín nie je váš prvý, ani tretí, a dokonca ani desiaty. Áno, verte či nie, aj dlhoročné manželstvá sviatok zamilovaných dokážu osláviť s úsmevom na perách a srdcom na dlani. Pridáte sa k nim? Aby ste však našli ten pravý valentínsky darček, zistite, na aký typ sa zamerať podľa toho, ktorý opis na vašu polovičku sedí najlepšie

Nenapraviteľný frfloš ocení valentínsky darček na upokojenie

Už teraz ho počujete, ako ofrfle prvý valentínsky výklad v obchode, okolo ktorého spolu prejdete? A potom ten ďalší… a ďalší. A vy si vydýchnete až 15.februára, keď bude Valentín znova na rok tabu. Najhoršie, čo sa vám pri nenapraviteľnom valentínskom frflošovi môže stať je, že sa nastavíte na jeho vlnu a sviatok zamilovaných sa mu podarí znepríjemniť vám natoľko, že rezignujete

Riešením je, že sa postaráte o to, aby si Valentína užil. Nenásilne, v pokoji, pohode a dobrej nálade. Skúste mu pripraviť príjemný večer spojený s chutnou večerou, obľúbeným filmom a napokon masážou s relaxačným krémom či voňavou prísadou do kúpeľa. Samozrejme, nezabudnite sa k nemu pridať!

Náš TIP: Hľadáte inšpiráciu na netradičný koláč zahalený rúškom tajomstva? Jednoduché, no o to chutnejšie tipy nájdete v našom článku Zamerané na pečenie: 4x jednoduchý koláč s tajomstvom, ktoré ťažko niekto odhalí.

Na valentínsky darček pre ignoranta romantiky zvoľte iný dátum 

Je jeho nenávisť natoľko silná, že 14.februára dokonale odignoruje? Žiadne prejavy emócií, dokonca ani tých negatívnych, jednoducho pre neho Valentín neexistuje. V niektorých prípadoch stojí za to zistiť, prečo je tomu tak. Možno má k tomu pádny dôvod, o ktorom neviete. Tak či onak, platí jedno. 

Vyskúšajte si Valentína urobiť v niektorý iný deň, pokojne tiež vo februári. Všetko pripravte tak, ako by ste si to priali, chutnú večeru či romantickú atmosféru niekde mimo domu a nezabudnite na darček. K tomu, aby ste mu darovali napríklad jeho obľúbený parfum alebo najnovšiu knihu od favorizovaného autora predsa nepotrebujete dôvod. To, čo však očakávať zrejme nemôžete, je darček od neho. Svetlo na konci tunela však nezhasína. Ak si z takéhoto dňa urobíte rituál, môžete mať napokon Valentína i niekoľkokrát do roka a darčeka na Valentína - neValentína sa dočkáte i vy.

Valentín s romantikom je jedna báseň. Aký darček mu však vybrať?

Možno máte to šťastie a vaša drahá polovička presne vie, že už o pár dní sviatok všetkých zamilovaných rozohreje ženské srdcia po celom svete. On – dokonale pripravený, dokonca s riadnou dávkou romantiky, prichádza s valentínskym darčekom s vopred pripraveným plánom na večer, ktorý nemá chybu. Aký valentínsky darček pre muža zabuduje u tohto typu najviac? 

Čudovali by ste sa, ale najmä ten, ak pristúpite na jeho hru a necháte sa hýčkať. Vychutnajte si špeciálnu starostlivosť, akej sa vám možno nedostáva tak často a nezabudnite na špeciálne zakončenie večera, v ktorom môžete režisérsku klapku prevziať vy. Tento typ chlapa to ocení napokon viac, než akýkoľvek prvoplánový valentínsky darček z benzínky či potravín za rohom. Apropo, mysleli ste na všetko?

Valentín ako obohratá páska? Klasikovi skúste darčekom naznačiť, že očakávate niečo iné 

Či už je váš partner príliš horlivý, alebo, naopak, absolútne chladný voči téme Valentín, vy už presne viete čo vás čaká. Radi by ste zmenili ten jeho odmietavý postoj alebo prehnané darčeky a romantické gestá zniesli z výšin tak trochu na zem? 

V tom prípade mu ukážte, ako vyzerá Valentín podľa vašich predstáv a zbúrajte zaužívané stereotypy. Napríklad tak, že mu pomocou valentínskeho darčeka v podobe luxusnejších náramkových hodiniek naznačíte, že vám jeden bozk a poznámka typu “jaaj, to dnes je Valentín?” nepostačuje. Alebo, v opačnom prípade, namiesto monumentálnych darov siahnete po milej či zábavnej drobnosti a Valentína strávite namiesto noblesnej večere doma, zababušení do deky pri romantickom filme. 

5 tipov na záver, ako vybrať valentínsky darček pre muža, ktorý ho naozaj poteší? 

Na záver sme vám zhrnuli päť tipov, ako sa napokon k tomu najvhodnejšiemu darčeku dopracujete bez väčších komplikácií.

 

  • Skôr, než darček vyberiete, zamyslite sa nad tým, do ktorej skupiny váš partner, manžel, milenec či priateľ patrí

 

  • Prekvapte ho. Najmä, ak ste už v dlhoročnom vzťahu, je práve Valentín možnosť, ako si ho okoreniť a zbúrať tak zaužívané zvyky a očakávané darčeky.

 

  • Zohľadnite jeho záľuby. Darček nemusíte domyslieť do finále, pokojne mu darujte darčekový poukaz, v obľúbenom e-shope, aby si vybral sám. 

 

  • Pokúste sa nájsť kompromis medzi vašimi predstavami Valentína. Len tak dosiahnete, aby ste sa obaja prežili sviatok zaľúbených harmonicky, napríklad v láskyplnom objatí. A to je predsa cieľ.

 

  • Ak už naozaj neviete, aký valentínsky darček by ho potešil, siahnite po zaručenom tipe. Máte ho na dosah ruky. Spoločne strávené chvíle, napríklad vďaka zážitkovému poukazu alebo romantického pobytu vo dvojici si vychutnáte obaja, keď si darujete jeden druhého navzájom.

 

Veríme, že v tejto chvíli už aspoň matne tušíte, aký valentínsky darček pre muža zaboduje u toho vášho. Bohatý výber vás čaká v OD DEMRO, kde od masážneho krému, cez parfum, až po náramkové hodinky nájdete množstvo produktov, ktoré splnia vaše, ale i jeho predstavy o valentínskom darčeku.