Poďte sa vyblázniť s deťmi !

25.05.2021

Tipy od bezdetnej baby ;-)

Blíži sa nám leto a každý rodič rozmýšľa kde zobrať deti na výlet. Ja osobne síce deti nemám ale dám Vám do pozornosti niekoľko miest, ktoré stojí za to navštíviť. Či už ste vášnivý turista alebo máte radi nejaký ten oddych myslím, že si to svoje nájdete.

Bojnická ZOO

Keď som bola malá strašne rada som chodila práve do tejto ZOO. Nebolo to tak ďaleko od nášho domu takže sa cesta somnou ako s malým dieťaťom dala vydržať a navyše sú tam zvieratá, ktoré fascinujú každé dieťa a čo je najdôležitejšie, Vaše deti sa dostatočne unavia na to aby ste si od nich trošku "oddýchli". Nájdete tam viac ako 2700 zvierat čiže sa Vaše deti môžu aj niečomu novému priučiť o nich. Nachádza sa tam aj mini zoo čo si myslím, že je veľké plus. 

Aquapark Turčianske Teplice

S týmto aquaparkom sa mi spája veľa spomienok, pretože nás sem brávala mamina keď sme boli malý. Vždy sme sa tam tešili, hlavne na tobogány. My by sme tam boli aj celé dni lenže vstup len dve hodiny. Za tie dve hodiny sme sa tam vedeli neskutočne vyblázniť. Samozrejme sme boli trošku väčší takže sme mohli chodiť aj sami. Sú tam dva topogány a jedna šmykľavka + atrakčný bazén. Ak máte malé deti tak nezúfajte! Majú aj detský bazén, ktorý sa nachádza vonku. Pri aquaparku sa nachádza aj Teplický park, v ktorom nájdete originálne lavičky slávy. 

Bojnická rozhľadňa

Ak sa Vám nechce cestovať s deťmi dve hodiny autom do Bachledovej doliny na Chodník korunami stromov, tak môžete využiť rozhľadňu v Bojniciach, s ktorou ju porovnávajú. Samozrejme zážitok z toho prostredia je iný ale účinok bude rovnaký. Rozhľadňa je viac oceľová ako drevená a tiahne sa len do výšky v špirálovitom tvare. Na jej vrchu je vyhliadková plošina, z ktorej je vidieť nielen Bojnický zámok, Bojnice a Prievidzu, ale aj pohoria Ždiar, Vtáčnik a Kremnické vrchy. Na najvyššom mieste je umiestená sieť. Na rozhľadni sa nachádza aj veľa otvorených tunelov, takže sa ujde aj trošku adrenalínových zážitkov. Najlepšie na rozhľadni je to, že dolu sa môžete spustiť tobogánom. 

Zoo kontakt na Liptove

Samozrejme, deti majú rady zvieratá a preto tu chcem dať a túto kontaktnú zoologickú záhradu, kde si môže pohladkať zvieratká a stráviť s nimi aspoň chvíľku. Blízko je aj Tatralandia, takže sa môžete ísť s deťmi aj tu okúpať. Dva zážitky na jednom mieste. 

Ak máte väčšie deti, ktoré zvládnu aj adrenalínovejšie výlety môžete ich zobrať na motokáry, lanové centrum, bane, jaskyne, rafting alebo sa choďte len tak povoziť na bicykloch do Gaderskej doliny.

Adriana

Aby ste mohli čo najviac času tráviť s deťmi, oddychom, nakupujte u nás. Pohodlne a bezpečne . Ja Vám rada ochotne poradím pri každej objednávke. 

A že ste ma vydržali čítať, ;-) tu je pre vaše nákupy zľavový kód "22nakup2" 

Ušetríte 2 € z každej objednávky nad 22 €. Okrem akciových produktov.

Adriana.