Ďalšia kapitola starostlivosti o pleť od Adriany so značkou RYOR

30.04.2021

Keďže sa nám blíži teplé (konečne) počasie starostlivosť o pleť musí byť o to intenzívnejšia. 

Ďalšia kapitola starostlivosti o pleť od Adriany

predchádzajúcom článku som Vám niečo málo spomenula o krémoch na citlivú a suchú pleť od značky Ryor. Keďže sa nám blíži teplé (konečne) počasie starostlivosť o pleť musí byť o to intenzívnejšia. Dnes sa preto pozrieme „na zúbok“ ďalším produktom na odlíčenie pleti. V skratke Vám ich tiež popíšem aby ste mali aspoň malý prehľad o nich.

Začneme odličovačmi a pleťovými mliekami. Ryor má hneď 6 produktov, z ktorých si môžete vybrať. S týmito produktami si vyčistíte pleť.

Prvé dva produkty sú emulzie pre všetky typy pleti.

 

RYOR Cleansing And Tonization Pleťová voda čistiaca 200 ml

RYOR Cleansing And Tonization Dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti 150 ml

Obsahujú extrakt z očianky rostkovovej a komplexu hydratačných látok

Používa sa na večerné odlíčenie pleti

Bez parfumácie

Pleťové mlieko čistiaca Arnika pre suchú a citlivú pleť – slúži k večernému čisteniu pleti. Odstráni make-up a bežné nečistoty. Používa sa na čistenie pleti, krku a dekoltu.

Pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť – slúži tiež na večerné odlíčenie pleti, odstráni make-up a bežné nečistoty. Používa sa na čistenie pleti, krku a dekoltu.

Hydratačná micelárna voda pre všetky typy pleti okrem citlivej, odstraňuje nečistoty, odličuje aj očný make-up ,obsahuje regeneračný arginín a kyselinu hyaluronovú, bez parfumácie

Umývací gél s minerálmi jemný gél pre večerné čistenie všetkých typov pleti,  šetrne odtráni make-up a bežné nečistoty,  obsahuje morské riasy pre lepšiu hydratáciu pleti

Toniká – ďalší krok pri odlíčení pleti

 Toniká sa používajú prevažne na ranné odlíčenie pleti. Môžete ich však použiť aj na dočistenie pleti pri večernom čistení, pretože odstraňujú pot a zvyšné nečistoty. Ryor má 4 produkty.

Hydroefekt – hydratačné pleťové tonikum

Vhodné pre citlivú pleť

Obsahuje hydratačné látky a aloe vera (má výrazný hydratačný účinok)

Bylinné tonikum pre normálnu a zmiešanú pleť

Používa sa aj na ranné aj na večerné čistenie

Odstraňuje pot a prebytočné nečistoty

Pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť

Používa sa ráno a večer

Odstraňuje pot a prebytočné nečistoty

Pleťová voda čistiaca pre zmiešanú a mastnú pleť

Používa sa ráno aj večer

Pleť získa matný efekt

Odstraňuje pot a prebytočné nečistoty

Obsahuje alkohol, mentol a extrakt z grepových jadier

Na záver Vám dávam do pozornosti UV ochranu pleti ???? Predsa len bude čoskoro slniečko svietiť a ak sa nebudete líčiť, bude sa Vám hodiť info navyše. Z Ryoru sú dva krémy na pleť s UV ochranou. Bonus je ten, že to je prírodná kozmetika. Prvý krém má názov Duo-aktívny krém SPF 15. Je polomastný, obsahuje kyselinu hyalurónovú, extrakt z morských rias, bambucké maslo a vitamín E. SPF 15 je stredný stupeň ochrany pleti pred slniečkom. Je vhodný pre všetky vekové kategórie čiže Vám nebude len tak stáť na poličke. Druhý krém má názov TRIO- aktívny krém SPF 30. Kvázi je to to isté až na to, že má vyššiu UV ochranu a v zložení bambucké maslo nahrádza betaglukán. Navyše Vám hydratuje pleť a je vhodný pre všetky typy pleti (okrem citlivej) a všetky vekové kategórie.

 

Pridávam Vám ešte ťahák pre správne odličovanie pleti.

Zľavový kód 22nakup2 . Platí pri nákupe nad 22€ . Neplatí pre akciové produkty.