Leto ne-dorazilo :-),alebo čo si nezabudnúť do kufra zabaliť.

27.08.2020

Kúpte čo potrebujete na letnú dovolenku. Leto bolo a bude. Pár rád ,na čo by ste zabudnúť nemali.

Plánujete letnú dovolenku?

U nás máte všetko čo potrebujete na jednom mieste. Jeden deň objednáte, druhý deň je to doma. A môžete vyraziť.

  • Na čo všetko by ste mali pamätať, vám skúsime jednoducho zhrnúť v článku.Jednoducho si kliknite na jednotlivé odkazy v článku a môžete rovno nakúpiť.

Letná dovolenka sa nemôže zaobísť bez opaľovacích krémov. Slušnú ponuku značkových opaľovacích krémov nájdete u nás. Napríklad od značky NIVEA.

Máte deti? Nezabudnite na opaľovacie krémy pre deti a opaľovacie krémy pre bábätká.

  • A čo po opaľovaní?

Ak chcete byť rýchlo a trvalo hnedý po opaľovaní sa, určite nezabudnite na prípravky po opaľovaní. Napríklad od firmy DERMACOL

  • Ochrana proti dotieravému hmyzu. Pri vode to môže byť kameň úrazu pre celú dovolenku :-) Je vám to treba?

Odporúčame z vlastnej skúsenosti repelenty od značky ALPA . Ideálny repelent proti komárom.Technológia roll on Vám aplikáciu uľahčí. Hlavne u detí.

Ak plánujete stráviť čas na lúkach a v lesoch, určite oceníte náramky proti kliešťom. A nielen pre deti.

  • Poučenie s krízového obdobia, ktorému neohrozene vládol COVID 19 by vás malo primäť k rozhodnutiu, že bez dezinfekcie nevyrazíte.

Dezinfekcia rúk,ale aj predmetov od renomovaného farmaceutického  výrobcu SANECA vyrábajúceho svoje prípravky na Slovensku bude tá správna voľba. Dezinfekcia rúk by mala byť prvoradá.

  • Drobné poranenia. Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. 

Na rozbité koleno, porezaný prst , pokožku so štípancom určite oceníte výber z náplastí a leukoplastov.

  • Pri ozajstných pobytoch v divočine sa môže stať, že bude chýbať voda. Pokojne, čo i len tá úžitková voda.

Preto niekde vo vrchnej kapsičke batohu by ste mali mať aspoň malý balíček vlhčených vreckoviek. Vyberiete, utriete a ste "za vodou" ;-) Nič určite v prírode nevyhoďte !

Detská riťka ocení jemnú starostlivosť baby obrúskov značky NIVEA . Pre novorodencov odporúčame používať šetrne a keď je to možné vždy uprednostniť čistú vodu. Ozaj, a nezabudnite na klasické papierové vreckovky.

  • Keď sa niečo podarí zašpiniť, mali by ste mať možnosť to aspoň v rukách vyprať.

Mydlo na pranie je ideálna voľba. Obsahuje šetrné zložky, ktoré sú rokmi overené.A na špinu skutočne fungujú. Napríklad také LANZA mydlo vám to dokáže na jednotku. Vyskúšajte.

A ozaj. Aby sa nezabudlo. Pokojne sa s mydlom na pranie môže dospelý človek umyť. Celé telo a každý deň. Je to ozajstné mydlo, v prapôvodnej podobe. Netreba sa ho báť.

Takže ak nič z uvedeného nezabudnete, vy a vaša rodina budete v bezpečí pred slnkom a maximálne čistí, ako sa to na cestách dá. Tak, vyrazte za svojimi dobrodružstvami. Prajeme vám bezpečné cesty a radostný návrat.